Нові граничні тарифи “Укрпошти” на універсальні послуги поштового зв’язку, затверджені НКРЗІ, в цілому зменшать вартість пересилання посилок в межах України та для ряду основних країн, які є ключовими для  міжнародних відправлень.

Про це повідомляють у прес-службі “Укрпошти”.

– На жаль, у ЗМІ розповсюджується некоректна інформація щодо нових тарифів на універсальні послуги. Хочу заспокоїти клієнтів та повідомити, що зростання вартості міжнародних відправлень на 43% не відбувається, а у більшості груп відправлень тарифи навіть знижені. Наприклад, дешевшими стане проста внутрішня письмова кореспонденція, посилки вагою понад 3 кг як в межах області, так і в межах України за рахунок зменшення доплати за 1 кг. Тобто, чим більша вага посилки, тим менше заплатить клієнт. Для тих, хто пересилає  міжнародні посилки вагою до 10 кг, наприклад, у США, Австралію, Китай, тариф також знижено в найпопулярнішій вазі від 6 до 10 кг.

Ігор Смілянський, в.о. генерального директора “Укрпошти”

 

Так, рішенням НКРЗІ “Укрпошта” приводить до єдиного рівня ціни двох однакових за своєю суттю продуктів на міжнародну доставку: бандероль до 2 кг і дрібний пакет до 2 кг. В той же час, тариф на пересилання дрібного пакета не підвищується. Щодо тарифів на міжнародні посилки, зміна ціни відбудеться тільки для посилок до 10 кг (детальніше в таблиці). Тариф на міжнародні посилки від 10 до 30 кг не зміниться. Саме він для ключових країн був знижений з 1 серпня 2017 – у США, Канаду, Австралію, Китай, Росію до 23%.

Для Казахстану, Литви, Латвії, Молдови і Грузії для постійних відправників “Укрпошта” запровадила спеціальний тариф на 40-50% дешевше стандартного. Передбачена і знижка в 5% за використання API і “особистого кабінету”. Для постійних відправників при укладанні договору також буде передбачена знижка за обсяги, які розраховуються індивідуально“, – наголошують у прес-службі.

tribuna.pl.ua