Вход

Був в Україні один міністр внутрішніх справ. Прийшов на гаслах "бандитам - тюрми" і майже чотири роки керував МВС. Встиг навіть у Януковича в уряді попрацювати міністром. І на всі звинувачення у відсутності покарання корупціонерів говорив, що винна прокуратура.

І ось він став генеральним прокурором. Навіть закон для нього спеціальний прийняли. Я довго думав, кого він буде звинувачувати в цей раз. Тепер виявилося, що у всьому винен... Кримінально-процесуальний кодекс.

Та ось невдача - перед тим, як стати генпрокурором, цей політик півтора року керував найбільшою президентською фракцією в парламенті. І він міг не просто вносити законопроекти, а також наполягати на їх включенні до порядку денного, і міг домовлятися з президентом про експрес-процедуру підписання законів - на все про все за півтори години. Але тоді теж хтось заважав.

На наступних виборах ви побачите його прізвище серед кандидатів у президенти, тому що все життя йому заважали, а тепер він іде "власними руками наводити порядок". Будьте уважні, остерігайтеся підробок.

Сергій Лещенко
народний депутат України

 

Источник - infokava.com

Ляшко или смерть. На Банковой разрабатывают план победы Порошенко на выборах президента

Во второй тур выборов вместе с действующим президентом политтехнологи АП хотят вывести лидера Радикальной партии.

Фото: news.pn

Плановые президентские выборы в Украине намечены на весну 2019 года, однако, за полтора года до этой даты в украинском политикуме уже вовсю строят стратегии и обдумывают планы по избирательной кампании.

Подробнее...

26°C

Николаев

Ясно
Влажность: 36%
Ветер: NE at 11 kmh

Сейчас 6 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Лента не найдена