«Це гарний спосіб звернутися до споконвічних українських традицій»,- до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького з Різдвяним вертепом завітали студенти Української академії лідерства.
Возможно, это изображение (11 человек, люди стоят и в помещении)
12 січня з Різдвяним вертепом до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького завітали студенти Української академії лідерства. Учасниками святкового дійства стали дівчата й хлопці з п`ятнадцятьох регіонів України. Ідейний натхненник заходу, уродженець Львівщини Остап Павленко дещо його осучаснив. Він звернувся до тематики, яка найбільше хвилює сьогодні українців – карантинних обмежень, пов`язаних з коронавірусною інфекцією COVID-19. Хоча лейтмотив Різдвяного вертепу все ж таки зберігся традиційний.
 
«Це пов`язано з моїми особистими родинними традиціями. Я народився на Львівщині й ми кожного року робимо вертеп. В академії теж є така традиція. Це дуже гарна можливість поширити нашу культуру на півдні України, на Миколаївщині. І я вирішив, що варто, так би мовити, осучаснити класичний вертеп. Тому торкнувся глобальної теми розповсюдження коронавірусної інфекції. Тут і проблематика комунікації між людьми, і карантинних обмежень. Звісно у нас свідома громада. Серед нас немає випадкових людей. Тому абсолютно усі охоче погодилися брати участь. Це гарний спосіб звернутися до споконвічних українських традицій»,- наголосив Остап Павленко.
Возможно, это изображение (9 человек, люди стоят, обувь и в помещении)
Директор Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького Інга Хоржевська, дякуючи молоді за надзвичайне, святкове видовище підкреслила, що за розумною та освіченою молоддю майбутнє нашої країни.
«Ми дуже раді черговій зустрічі з вами. Завдяки вам українці впевнені у щасливому майбутньому нашої країни. Тому що є такі люди, як ви. Дякуємо вам!», - сказала Інга Хоржевська.