«Цих авторів з нами немає, але їх книги є»,- у Центральній міській бібліотеці ім.М. Л. Кропивницького презентували видання Сергія Гаврилова, Володимира Пучкова та Олександра Топчія.
Возможно, это изображение (1 человек и книга)Возможно, это изображение (2 человека и книга)
Цього року вийшли друком і побачили світ книги трьох відомих миколаївців, яких вже немає з нами – Сергія Гаврилова, Володимира Пучкова та Олександра Топчія: «Цирк Турпоход Союз», «Акации южный акцент», «От первого лица». За ініціативи директора Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького, заслуженого журналіста України Інги Хоржевської 10 грудня було організовано вечір, який мав назву «Презентації, які не відбулись».
Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)
«Цих авторів з нами немає, але їх книги є. Вони вийшли за підтримки програми «Культура». Експертна група, усі експерти підтримали друк цих книжок. І сьогодні вони потрапляють до усіх бібліотек міста. А в нашій бібліотеці ми представляємо видання миколаївській громаді»,- говорить Інга Хоржевська.
В атмосфері дружнього спілкування гості вечора згадували тих, з ким працювали свого часу, проводили разом дозвілля і виїжджали у відрядження, чиї імена по справжньому близькі й знакові.
Возможно, это изображение (4 человека и люди сидят)Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят, люди сидят и в помещении)
«Книга Сергія Гаврилова складається з трьох невеличких повістей. Ці повісті про нашу міську громаду. Вони розумні, іронічні. Часом смішні і надзвичайно цікаві. Хоча й спливло чимало часу з моменту їх написання, вони й сьогодні залишаються надзвичайно актуальними. Книга Володимира Пучкова – це зібрання його поезій. Є тексти, які раніше не друкувалися. Велика кількість цікавого, бібліографія, чимало фотографій Володимира Юрійовича, QR-коди, завдяки яким можна послухати пісні на вірші Володимира Пучкова. І книга Олександра Віталійовича Топчія. Вона має не зовсім автобіографічний характер, а скоріше роздумів. Свого роду підсумок, адже коли він її писав, був дуже хворим. Книга – спадок його нащадкам. Вона про те, наскільки важливе життя само по собі», - зазначає Інга Хоржевська.
Юрій Любаров, Ірина Гудим, Анна Рубанська, Євген Долгов, Юрій Мінін, Віра Марущак, Гліб Головченко і власне модератор презентації Інга Хоржевська – кожному, хто цього вечора підіймався на сцену кінолекційної зали Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького, було, що пригадати про кожного з авторів та чим поділитися.
Возможно, это изображение (1 человек и текст)Возможно, это изображение (1 человек, в помещении и текст)
Возможно, это изображение (1 человек и стоит)
 
Завдяки спільним зусиллям колективу бібліотеки та автора – модератора зустрічі Інги Хоржевської гостям випала чудова нагода почути живі голоси Сергія Гаврилова, Володимира Пучкова, Олександра Топчія – в архівах знайшли програми й документальні фільми за їх участі та авторства.
Вони творили історію міста, Миколаївської області й всієї України – вони стали вагомою частиною нашої спільної історії. Усі три видання слугуватимуть провідниками до осмислення, сприйняття і розуміння Сергія Гаврилова, Володимира Пучкова та Олександра Топчія, ключем до життєствердного, іронічного й філософського діалогу з авторами.
 
Павло Москальов