«Єлень – таємниця білої олениці» - у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького презентували третю книгу Олени Півненко.
 
Возможно, это изображение (книга)
 
Неповторна скандинаво - слов`янська стилістика, герої, наділені внутрішньою силою й потужною енергетикою, відкритий портал між нашим та вигаданим світом фентезі – талановита миколаївська письменниця Олена Півненко презентувала поціновувачам своєї творчості нову, третю книгу «Єлень – таємниця білої олениці». Авторка завершила її написання іще 2017-го. Потім був період творчого переосмислення. Якщо на той час зі змістом попередніх двох книг Олена була згодна, то третя потребувала суттєвого доопрацювання.
 
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
 
«У 2019-му я вже почала працювати над четвертою книгою. Тобто, у сімнадцятому я завершила роботу над третьою книгою. У мене був рік перерви. Потім я прийшла до видавництва, надихнулася тим, що я іще не все розказала читачам, що хотіла. І почала працювати над четвертою частиною. Сьогодні ж у мене у розробці вже п`ята книга. Я хочу сказати, що вона буде доволі масштабна. Сторінок на п`ятсот точно»,- говорить Олена Півненко.
І хоча усталені релігійні, православні канони в Олени Півненко викликають певні запитання, принаймні в ході презентації вона про це зізналася особисто, втім вірить у ймовірне продовження місії, незавершеної у минулому житті.
«Може дійсно в мені щось переродилося з тих часів. Тому що, якщо мене це так захоплює, затягує у вир подій, то щось таке там могло бути, могло мати місце. Знову таки, сказати, що я вірю у реінкарнацію теж не можу», - акцентує авторка.
Усі частини п`яти книжкової збірки Олена Півненко мріє екранізувати. Багатосерійна стрічка точно не поступатиметься «Володарю кілець». Але над цим питанням необхідно дуже серйозно працювати. На його реалізацію можуть піти роки. А наша талановита землячка поки що не хоче витрачати власний творчий потенціал.
Сьогоднішнім письменницьким успіхам дівчина завдячує Ірині Гудим.
 
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят, в помещении и текст «соц. pe»)
 
«Вона навчила мене, як робити книгу. Як її подати людям. У наших партнерських стосунках не було чогось такого, наприклад : «Давай гроші. Ми самі все зробимо». Ні, абсолютно. Під її керівництвом я проходила все самостійно. Я дуже вдячна Ірині Гудим, за те, що я змогла все відчути, зрозуміти, як це. Радію від того, що не полишила думку бути письменницею. У нас дружні, можна навіть сказати батьківські стосунки», - зазначає Олена.
Вже наступного року у період з травня по вересень авторка планує випустити четверту частину серії. Все залежатиме від багатьох економічних та карантинних факторів.
З книгами Олени можна познайомитися відвідавши Центральну міську бібліотеку ім. М.Л. Кропивницького та інші бібліотеки міста Миколаєва.
 
Павло Москальов