Восени, коли позаду сезон відпусток, дачного клопоту і поїздок за місто на пікнік, з’являється час і бажання завітати до театру, подивитися нову або знайому улюблену виставу.

    Які цікаві події чекають глядачів Миколаївського Національного академічного українського театру драми та музичної комедії  розповів журналістам під час прес-конференції директор-художній керівник Микола Берсон.

    Минулий сезон, незважаючи на COVID-обмеження, пройшов досить успішно. А також колектив театру брав участь у театральних фестивалях, масштабно і яскраво проводив державні свята.  У цьому сезоні театр готовий до роботи у нових умовах, а саме вакциновано більше 80% колективу, обмеження по кількості глядачів, якщо буде потрібно, також враховуються.

      29 жовтня театр гостинно розчинить свої двері і розпочне новий сезон. Глядачів чекає багато приємних відкриттів і знахідок, а також зустрічі з улюбленими акторами та знайомими та абсолютно новими виставами.

У цьому сезоні очікується 12 прем’єр (8 з них на великій сцені, 4 – на малій).

Усі роботи заслуговують на увагу, серед них музичний проект «Пісня  - душа співає», світова драматургія «Мишоловка» , до речі це інший погляд на історію Гамлета, «Красень-чоловік» за п’єсою О. Островського та інші.

Заплановано до Міжнародного дня театру два бенефіси заслужених акторів України Максима Руденка та Павла Чирви, а ще відбудеться традиційне новорічне шоу «Тигри престолів», казки для дітей «Красуня і Чудовисько» та «Аладдин».

Серед технічних удосконалень - придбання двох екранів для демонстрації титрів перекладу, яким займається керівник літературно-драматургічної частини театру Богдан Головченко.

Рік обіцяє буди насиченим і цікавим, а 1 листопада 2022 року відбудеться бенефіс театру з нагоди святкування 95-річниці з дня відкриття театру.

 

Ніна Войтова