18 вересня Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького запросила городян та гостей обласного центру на презентацію книги письменниці Аліни Росс «Любов народжується в мовчанні».
Возможно, это изображение (книга)
Аліна Кривенець (Росс) – письменниця, журналістка й телеведуча, інтернет – маркетолог та медіахудожниця. Народилася в Олександрії Кіровоградської області. За фахом магістр української філології, закінчила Київський Національний університет ім. Т.Г. Шевченка. Працювала журналістом на телеканалах «1+1», «Перший діловий». У 2016 році створила власний інтернет-проєкт про бізнес «Откровенно PRO бизнес с Алиной Кривенец», відео якого можна переглянути на YouTube.
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
У 10 років Аліна отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі прозових творів. Українська романістка – авторка чотирьох книжок: «Дай мне знать, если все еще…» («Let me know if you still…»), «21 кейс інтернет-маркетолога», «Два Ричарда» («The 2 Richards»), «Любов народжується в мовчанні» («Любовь рождается в молчании»). Роман «The 2 Richards» зайняв першу сходинку у ТОП 100 різдвяних романів Amazon. Дві книги письменниці перекладено англійською мовою.
Возможно, это изображение (11 человек, люди стоят и в помещении)
Літературної вересневої суботи авторка презентувала свій психологічний роман «Любов народжується в мовчанні». Тут і американо-українська любов, яка не потребує зайвих слів, а також Україна: її традиції та самобутня культура. У затишній атмосфері літературного читання та приємного спілкування з письменницею присутні поринули у глибину справжніх почуттів авторки. Адже усе пережито та відчуто нею на власному досвіді.
Присутні на презентації мали можливість придбати книги Аліни Росс.
Возможно, это изображение (2 человека)
 
 
 
 
 
Павло Москальов
 
Фото з презентації люб`язно надано Олександр Сайковський