17-го вересня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася презентація музичного альбому «Місту Святого Миколая» поета і композитора Ірини Мартиненко. Ініціатива організувати творчу зустріч Ірини Сергіївни з поціновувачами її мистецтва належить бібліотеці - філії №2 ЦБС для дорослих м. Миколаєва. Й зокрема її бібліотекарці Ірині Черновій та завідувачці Світлані Зайко.
Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)
Диск, який презентували цього дня в бібліотеці, один з п'яти, створених Іриною Мартиненко спільно із заслуженим артистом України, музикантом і поетом Олександром Сичовим протягом п'яти років. Як зізналася поетеса, працювати з Олександром їй було цікаво. Він дуже багатогранний. І у нього багато чому можна повчитися, каже Ірина Мартиненко.
 
До речі, Олександр Сичов є ще і співавтором кількох пісень Ірини Сергіївни. Також він аранжував всі твори та випустив презентований диск «Місту Святого Миколая».
За словами автора кожна з пісень, що увійшли до альбому - це окрема історія. На всіх етапах їх народження Ірина Мартиненко й Олександр Сичов вносили у твори своє розуміння, свою душу. Тому концерт, який відбувся в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького, по праву можна вважати подарунком Миколаєву до дня його народження від талановитого дуету.
Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, играет на музыкальном инструменте, гитара и в помещении)
«Центральна міська бібліотека ім.М. Л. Кропивницького є активною частиною громади. Ми дуже любимо наше місто. Хочемо, щоб Миколаїв ставав комфортним для містян, щоб всі без виключення жителі пишалися своїм Миколаєвом і робимо для цього все залежне від нас. І сьогоднішня зустріч з пані Іриною, паном Олександром й всіма учасниками сьогоднішнього концерту також є зізнанням у любові Миколаєву», - сказала, вітаючи учасників директор Центральної міської бібліотеки ім.М.Л.Кропивницького Інга Хоржевська.
Возможно, это изображение (1 человек и стоит)
Весь концерт був побудований у формі своєрідного музично-краєзнавчого нарису. Гості творчого вечора дізналися багато цікавого і нового про історію краю, його дивовижних людей і унікальну природу. Ну і звичайно ж насолоджувалися прекрасними віршами й музикою.
Зі сцени пролунали пісні «На флотському бульварі», «Наш яхт-клуб», «Дикий сад», «Абрикосовий хліб», «Чумацький шлях», «Степ» та багато інших. Твори, створені талановитим дуетом, виконували соліст Обласної філармонії Геннадій Шульгін, Олена Тутка та Олександр Яцина, Олександр Сичов, соліст оперної студії Обласного палацу культури Валентин Бойко, солістка Народної вокальної студії міського Будинку вчителя Наталія Ковальова.
На велику кількість пісень Ірини Сергіївни знято відео кліпи. В основному вони були створені талановитим і відомим в Миколаєві оператором Юрієм Шапіро. За що Ірина Мартиненко окремо його подякувала в ході п'ятничної презентації.
Возможно, это изображение (9 человек, люди стоят и в помещении)
 
Павло Москальов