Народні депутати мають розглянути законопроект про скорочення кількості нардепів Верховної Ради з 450 до 300, автором якого є президент Володимир Зеленський, вже у січні 2021 року.

Як пише Depo.ua, про це повідомила народна депутатка від "Слуги народу", заступниця голови комітету ВР з питань правової політики Ольга Совгиря в ефірі "Україна 24".

"В сесійну залу він (закон про скорочення кількості нардепів до 300, – ред.) має потрапити на останньому пленарному тижні в січні", – сказала вона.

Совгиря додала, що вимогою Конституції України є те, що цей законопроект має бути схвалений на наступній черговій сесії, яка і відбудеться у січні 2021 року.

Нагадаємо, 14 січня стало відомо, що комітет Ради підтримав законопроект Зеленського щодо зменшення кількості нардепів до 300.

Згодом очільник фракції "Голос" Ярослав Железняк повідомив, чи є в Раді голоси за законопроект Зеленського щодо скорочення кількості нардепів.

15 січня офіційний Telegram-канал парламенту "Верховна Рада України" запустив анонімне опитування громадян щодо скорочення кількості народних депутатів із 450 до 300.