Ключові цитати з послання Володимира Зеленського до Ради. Главу держави цитує ВВС.
- Про вічне.
«Вічно можна дивиться на три речі: як горить вогонь, тече вода і політики говорять про проблеми України».

- Про боротьбу з Covid-19 і карантин.
«Ми обирали між поганим і найгіршим сценаріями. Звичайно, ми обрали перший варіант»

- Про Covid і місцеву владу.
«Місцева влада хоче сподобатися виборцям. Це гра у злого поліцейського в центрі і доброго на місцях. Можливо, кількість голосів у вас у регіоні буде більшою, але кількість померлих - на вашій совісті».

- Про Крим.
«Щоб більше ні в кого не виникло навіть думки, що можна ... відібрати в України частину території без жодного пострілу. А ті, хто без бою віддав Крим, мають нести відповідальність. Питання не в помсті, а в справедливості».

- Натяк про Мальдіви.
«Я дуже радий, що завтра 120 депутатів партії "Слуга народу" поїдуть на Донбас. Не в Туреччину, не на Мальдіви, як колись, - депутати поїдуть на передову».

- Про плани реінтеграції Донбасу.
«Страшне слово "амністія" - не про всіх і не про уникнення відповідальності, а про мільйони громадян, на чиїх руках немає крові. Їм потрібен чіткий сигнал - не варто боятися. Майбутнє - тільки з Україною».

- Про корупцію.
«Люди кажуть: весна прийшла, а де посадки? Саме цими словами ... я починаю наради з керівниками правоохоронних органів».
«Я не заспокоюсь і доведу всім, що Україна без корупції - це не фантастика, це має бути реальність. І мені байдуже, скільки заради цього треба буде змінити генпрокурорів, міністрів чи інших керівників».

- Про зарплати.
«Надважливим є підвищення зарплати медикам. У 2021 році мінімальна заробітна плата лікаря має бути 20-25 тисяч гривень, медсестри - 15 тисяч, молодшого медичного персоналу - до 10-12 тисяч. Наступними мають бути освітяни та науковці».

- Про будівництво.
«Всі бачать, що в країні справді йде велике будівництво. Ми зшиваємо Україну не лише ідеями і словами, а й дорогами і мостами. Лунає критика, що ми закінчуємо проєкти попередньої влади. Ключове слово тут - «ми закінчуємо».

- Фінальний акорд.
«Сьогодні задам собі три важливі запитання і одразу відповім. Чи думав я рік тому, що змінювати країну так складно? Ні. Чи змінив би я своє рішення, якби тоді знав про це? Ні. Чи вдасться все нам з вами? Так».