Ільхам Алієв надав важливі для свого народу дані.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв написав у соціальній мережі Twitter про те, що Азербайджанська армія звільнила ряд сіл: Талиш Тертерського району, села Мехділі, Чахирли, Ашаги Марал'ян, Шейбей і Гуйджаг Джебраїльського району, а також село Ашаги Абдуррахманли Фізулінського району.

На новинному каналі 1NEWS.AZ у Telegram були опубліковані кадри, які були зняті на звільнених Азербайджанською армією від вірменської окупації територіях. На них видно руйнування знаходяться там будівель, знищених автомобільних засобів і військової техніки.

На відео також видно знайдені одиниці зброї і те, як азербайджанські солдати вішають державний прапор на одній зі звільнених територій. 

Сам конфлікт між Вірменією і Азербайджаном знову почався 27 вересня, рано вранці в неділю. Прес-секретар президента невизнаної "Нагірно-Карабаської Республікою" Ваграм Погосян. Міністерство оборони Азербайджану повідомляло, що все почалося через обстріл з боку військ Вірменії, тоді як в Міноборони Вірменії поклали всю відповідальність на сусідню державу.
Також протягом останніх декількох днів позиції підрозділів Азербайджанської армії і населені пункти Азербайджану були схильні до обстрілу з боку військової частини, розташованої в Баллиджа на північ від Ханкенді. Міністерство оборони Азербайджану заявляє про чергове попередження противника про те, що з їхнього боку будуть вжиті адекватні заходи проти ворожих позицій.

 
З боку вірменських збройних сил були обстріляні цивільні об'єкти в місті Гаянджа. Також постродали від ракетного обстрілу Тертер, Горадіз і Фізулінський район.

В результаті обстрілу населених пунктів загинули 22 людини, при цьому, 74 - отримали поранення. Прес-службою Генпрокуратури були повідомлені дані про 49 цивільних об'єктах і 248 приватних будинках, яким завдано збитків.

Ільхам Алієв також на своїй сторінці в Twitter повідомив про те, що в Мадагізі був поставлений прапор Азербайджану 3 жовтня і що тепер це село носитиме історичну назву Суговушан. "Мадагіз наш, Карабах-це Азербайджан", - написав він, а в Telegram з'явилося відео цього моменту.

Джерело - znaj.ua