последние новости в Украине останні новини в Україні

Голова Верховної ради Андрій Парубій з трибуни Верховної ради зробив гучну заяву, в якій звернувся до команди шостого президента України Володимира Зеленського.

Так, згідно із заявою, Парубій висловився щодо теоретичного скасування деяких законів, які були ухвалені в Україні при президенті Петрі Порошенкові.

 

“Ми вчора почули, як знову представники президента, члени його команди говорять про те, що необхідно скасувати закон про мову, [мовні] квоти, декомунізацію. На жаль, це стає для них звичною політикою. Хочу сказати від імені Верховної Ради та уряду: український народ цього вам не дозволить. Земля під вами буде горіти!", - пообіцяв Парубій

Він запевнив, що скасувати закон про мову, мовні квоти та декомунізацію новому президенту не вдасться.

"Я впевнений, реванш не пройде", - додав голова парламенту.

Мова в заяві Парубія йшла про скандальне інтерв'ю Бориса Шефіра виданню "Детектор медіа".

Співвласник "Кварталу 95" Борис Шефір заявив в даному інтерв'ю, що політика українізації завдала удару по телерадіовиробництву.

"Довго пояснювати, але найбільший удар політика українізації завдала телерадіовиробництву. В Росії тисячі кінотеатрів, крім Росії є Казахстан, Білорусь, всі пострадянські країни", - зазначив у бесіді з журналістом Шефір.

"Якби нам всередині України дозволили виробляти російською, ми б могли торгувати з Росією цією продукцією. Заборона — це штучна і бридка штука. Цю війну, яку розв'язали політики, сподіваюся, сьогоднішні політики закінчать. Моє ставлення до війни таке, що я розумію — її затіяли, щоб підзаробити грошиків і з того, і з іншого боку. Всі підзаробили, тільки нас розорили з вами", - підкреслив він.

Крім того Борис Шефір заявив у вищезгаданому інтерв'ю, що в команді Зеленського цілком об'єктивно розглядають можливість переговорів з лідером країни – агресора Володимиром Путіним

Відповідаючи на запитання журналістів, чи враховує він влада РФ, Шефір зазначив, що якщо Україна сильно захоче, то можна буде домовитися.

"Їм що, подобається воювати? Ви думаєте, Путін-маніяк, який любить постріляти в живих людей? Він що, псих? Він розумна людина. Так, у нього імперські амбіції. Але можна ж домовитися. А якщо ні, то будемо оголошувати справжню війну. А то що це таке: однією рукою воюємо, а іншою рукою торгуємо? Дуже важливе бажання хоча б однієї сторони, інакше для світу немає перспектив", - зазначив він.

 

последние новости в Украине останні новини в Україні

последние новости в Украине останні новини в Україні

aspi.com.ua