Андрій Білецький зазначив, що на акції, яка відбудеться в наступну суботу, збереться набагато більше, ніж 10 тисяч осіб.

Народний депутат Андрій Білецький повідомив, що партія "Національний корпус" 16 березня проведе ще одну акцію проти корупції в оборонці. "Нацкорпус" вимагає від влади виконати чотири вимоги, повідомив Білецький на прес-конференції, передає Лівий берег.

"Ми запрошуємо всіх небайдужих українців приєднуватися до цих акцій. В суботу ми маємо намір провести акцію без партійних прапорів", – заявив нардеп.

За його словами, головна вимога націоналістів – це арешт екс-першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, його сина Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогози, керівництва держконцерну "Укроборонпром" і директорів всіх держпідприємств, які є фігурантами розслідувань про корупцію в оборонній галузі.

Водночас, Білецький пообіцяв, що наступного акції збереться набагато більше, ніж 10 тисяч осіб. Крім того, він прокоментував зв'язку з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

"Ніякого зв'язку з Арсеном Аваковим. Все, що робиться навколо цього, – не дуже розумне повторення кліше, яким Адміністрація президента намагалася знищити кожен добровольчий батальйон ...", – пояснив Білецький.

Нагадаємо, політична партія "Національний корпус" має намір продовжувати акції протесту виключно проти президента України Петра Порошенка, якщо фігуранти корупційного скандалу в оборонно-промисловому комплексу не будуть арештовані.