Почему не складывается избирательная кампания президента

Почему не складывается избирательная кампания президента

Фото: пресс-служба президента

Соратники президента Петра Порошенко, которые взяли на себя организацию его кампании, устроили между собой нешуточную подковерную борьбу. Как утверждают собеседники в Администрации президента (АП), интриги мешают запуску его центрального штаба и развертыванию предвыборных структур на местах.

Подробнее...

Від акцій обурених автомобілістів до сцен міської герильї (партизанська війна - ісп) - кожне нове суботнє зібрання "жовтих жилетів" у Парижі (а їх було вже три) стає агресивнішим і залишає за собою дедалі більше хаосу, поранених і заарештованих. Цього разу влада вперше заговорила про можливість запровадження надзвичайного стану.

Тим часом президент країни Еммануель Макрон не поспішає йти на поступки і навіть не поспішає робити заяву. Якщо ще два тижні тому скасування податку на паливо, з якого і почалося народне обурення, могло б заспокоїти протестувальників, сьогодні рух “жилетів” зайшов настільки далеко, і градус напруження виріс настільки, що однією-єдиною поступкою французька влада навряд зможе обмежитися. 

Під час протестів ‘жовтих жилетів’ в Парижі, 01 грудня 2018.

Під час протестів ‘жовтих жилетів’ в Парижі, 01 грудня 2018.

Франція бачила різні протести. Але коли молодики з пивом намагаються загасити Вічний вогонь під Тріумфальною аркою,

Подробнее...

РНБО одноголосно запропонувала президенту запровадити воєнний стан в Україні. Причиною цього стали відкриті агресивні дії та захоплення російськими прикордонниками українських військових кораблів у Керченській протоці. 

В Україні можуть ввести воєнний стан

Про це інформує ТСН.

Таке рішення було ухвалено після пропозиції секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Петро Порошенко звернувся до Верховної Ради, щоб проголосувати за таке рішення. Йдеться про запровадження воєнного стану протягом 60 діб.

Президент Порошенко закликав народних депутатів прибути на екстренне засідання у понеділок, 26 листопада, на 16.00. Верховна Рада має ухвалити рішення, яке підтримала РНБО.

За його словами, дії РФ проти українських кораблів є "збройною агресією проти України".

- Виходячи з цього, РНБО визначила за необхідне введення в Україні особливого правового режиму для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, посилення загроз державній незалежності та територіальній цілісності України, - сказав Турчинов. - У зв’язку з цим президенту запропоновано ввести воєнний стан в Україні строком на 60 діб.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" та двом катерам "Бердянськ" та "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером та навіть вдались до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них та захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Через напад російського флоту президент України Петро Порошенко терміново скликав військовий кабінет, а Україна ініціювала позачергове засідання Ради Безпеки ООН. Також президент закликав російську владу негайно звільнити захоплені українські кораблі та військовослужбовців.

Можливе запровадження воєнного стану не означає скасування виборів президента і парламенту, запланованих на 2019-й рік.

Про це заявила перший віце-спікер Верховної Ради, представник президента України Петра Порошенка у Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко.

 

 

Ключевые тезисы из интервью бизнесмена

Петр Порошенко, президентские выборы, бизнес, религия, МВФ - главные темы в интервью бизнесмена Игоря Коломойского youtube-каналу KishkiNa.

Разговор с опальным олигархом состоялся в израильском городе Герцлия, куда бизнесмен временно переехал из Швейцарии.

10 тезисов из часового интервью:

О ЖИЗНИ И БИЗНЕСЕ ЗА ГРАНИЦЕЙ: В Израиле - так сложилось, по семейным обстоятельствам. Через две недели, если бы вы потерпели, были бы в Женеве. Я свободно перемещаюсь. Я здесь временно арендую офис у своих друзей. В Израиле бизнесом занимаются те, кто живут в здесь постоянно. Остальные, кто приезжают - лучше отдыхать. В Женеве, на территории Швейцарии, я вообще никакого бизнеса не веду и не вел никогда.

 

О ПЕТРЕ ПОРОШЕНКО: Может ли снова стать президентом? Нет, такого быть не может.

Подробнее...

В Киево-Печерской Лавре началось заседание Священного Синода предстоятелей Украинской православной церкви Московского патриархата.

Также запланированы Архиерейский собор и встреча с президентомУкраины Петром Порошенко.

Об этом сообщил руководитель пресс-службы УПЦ МП Василий Анисимов, опровергнув слухи о том, что мероприятие могут сорвать.

"Епископы выскажут свои претензии к президенту, потому что везде идут нарушения прав и свобод в епархиях, притеснение церкви. Видимо, вот такое обсуждение будет. Ну и, конечно, история с Томосом об автокефалии", - сказал он.

Президент Украины Петр Порошенко и глава УПЦ МП Онуфрий

Президент Украины Петр Порошенко и глава УПЦ МП Онуфрий

Анисимов подтвердил, что встреча запланирована в Лавре, а не в Украинском доме, как писали некоторые СМИ.

Подробнее...