Одним із найменш зрозумілих наслідків зараження Covid-19 є порушення мислення, яке може з’явитися у тих, хто перехворів на важку стадію коронавірусу.

мислення

Подробнее...

Верховна Рада 311 голосами проголосувала в цілому за законопроєкт № 3526 Про посилення захисту лісів, торфовищ і земель (лісового та водного фонду) від пожеж, який збільшує штрафи за підпали і випалювання рослинності.

Документом вносяться зміни у водний кодекс, кодекс цивільного захисту, земельний кодекс, а також у кодекс про адміністративні правопорушення.

Штраф накладається за знищення та пошкодження рослинності, випалювання сухої рослинності або її залишків на землях водного фонду, в тому числі в прибережних захисних смугах та на островах, зайнятих лісами. Цивільній особі за вищевказане загрожує штраф від 3 060 до 6 120 гривень, а посадовій особі — 5 300 до 21 420 грн. За випалювання торфовищ громадянин повинен буде заплатити 3 060 до 6 120 грн, а посадова особа від 15 300 до 21 420 грн.

Законопроєкт також збільшує існуючі штрафи за знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних насаджень, а також за порушення прав держвласності на ліси.

В Украине разворачиваются по-настоящему интересные события.

Жребий брошен: почему Зеленский выступил против кума Путина

ОПЗЖ анонсирует начало процесса импичмента президента Зеленского, что обречено на провал, так как они не соберут в Раде необходимого количества голосов.

Но украинская политика активизировалась.

Подробнее...

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь надав рекомендації, які допоможуть швидко перейти на спілкування українською.

ua_flag1

Про це йдеться на сторінці уповноваженого в Фейсбуці.

"З 16 січня

Подробнее...