Одним із найменш зрозумілих наслідків зараження Covid-19 є порушення мислення, яке може з’явитися у тих, хто перехворів на важку стадію коронавірусу.
Верховна Рада 311 голосами проголосувала в цілому за законопроєкт № 3526 Про посилення захисту лісів, торфовищ і земель (лісового та водного фонду) від пожеж, який збільшує штрафи за підпали і випалювання рослинності.
Документом вносяться зміни у водний кодекс, кодекс цивільного захисту, земельний кодекс, а також у кодекс про адміністративні правопорушення.
Штраф накладається за знищення та пошкодження рослинності, випалювання сухої рослинності або її залишків на землях водного фонду, в тому числі в прибережних захисних смугах та на островах, зайнятих лісами. Цивільній особі за вищевказане загрожує штраф від 3 060 до 6 120 гривень, а посадовій особі — 5 300 до 21 420 грн. За випалювання торфовищ громадянин повинен буде заплатити 3 060 до 6 120 грн, а посадова особа від 15 300 до 21 420 грн.
Законопроєкт також збільшує існуючі штрафи за знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних насаджень, а також за порушення прав держвласності на ліси.
- 6 липня 2020 року в Луганській області почалися лісові пожежі, їх загасили 11 липня. Вони охопили площу понад 100 гектарів і знищили кілька сіл. Загинули 7 осіб. Удруге пожежі почалися 30 вересня і були ліквідовані лише 8 жовтня. Руйнувань було більше — випалено понад 20 тисяч гектарів. Загинули 11 осіб і 19 травмовано.
- 22 жовтня Держбюро почало розслідувати можливу халатність керівників ДСНС. За даними слідчих, рятувальники системно розкрадали паливо і не змогли вчасно приїхати на гасіння пожеж. Рада у результаті створила слідчу комісіюРада створила слідчу комісію з розслідування пожеж в Луганській області, а шести співробітникам ДСНС оголосили про підозру.
Останнім часом, Україна, як і весь світ, переживає непрості часи.
В Украине разворачиваются по-настоящему интересные события.
ОПЗЖ анонсирует начало процесса импичмента президента Зеленского, что обречено на провал, так как они не соберут в Раде необходимого количества голосов.
Но украинская политика активизировалась.
Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь надав рекомендації, які допоможуть швидко перейти на спілкування українською.
Про це йдеться на сторінці уповноваженого в Фейсбуці.
"З 16 січня