последние новости в Украине останні новини в Україні

У Головному управлінні української розвідки заявили про готовність РФ до проведення широкомасштабних провокацій проти України. Такі дані були опубліковані на сайті ГУР Міноборони України в четвер, 1 квітня.

Повідомляється, що в РФ завершують підготовку комплексу заходів, мета яких спровокувати ЗСУ на військові дії на лінії розмежування в Луганській і Донецькій областях.  У розвідці повідомили, що така інформація випливає з даних, які отримали українські фахівці.

Відзначається, що Росія запланувала

посилити та розширити свою присутність на територіях, які в цей момент знаходяться під окупацією терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР".  Досягти цього в РФ хочуть за допомогою введення своїх регулярних підрозділів Збройних сил.

Однак, за відомостями ГУР, плани РФ розраховані не тільки на збільшення своїх військових в ОРДЛО, а й просування їх вглиб України

"Також відомо, що російські дипломатичні представництва за кордоном та засоби масової інформації отримали завдання бути готовими до висвітлення та роз'яснення світовій спільноті інформації про нібито агресивні дії ЗС України та "миротворчі" заходи РФ у відповідь", - повідомила пресслужба ГУР Міноборони України.

Раніше екскомандувач збройними силами США в Європі Бен Ходжес вважає, що скупчення російських військ поблизу кордону України - це своєрідний тест для Джо Байдена. Адміністрація Байдена не повинна ігнорувати ситуацію на Донбасі.

Також повідомляється, що глава української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту в Східній Україні Леонід Кравчук вважає, що "філософія Росії" полягає у веденні бойових дій. Такий сценарій можна простежити, за його словами, проаналізувавши події за останні 150 років.

последние новости в Украине останні новини в Україні

Джерело - aspi.com.ua