Як із любителя коней, жінок та вина ліплять «нового Макрона».

Віталій Скоцик дуже любить коней

Віталій Скоцик дуже любить коней

Аграрна партія – третя за результатами останніх місцевих виборів, та чи дає це підстави для її лідера мітити у президенти?

«Справжній чоловік повинен мати найкращих коней і любити найкращих жінок. При цьому насолоджуючись найкращими винами». Можливо незабаром це життєве кредо голови Аграрної партії Віталія Скоцика стане одним із пунктів його президентської програми. Те, що у бізнесмена, який тільки нещодавно з’явився в політиці, такі амбіції є, він вже навіть не приховує. Навіть розпускає чутки, що на Заході розглядають комбінацію «аграрній країні – аграрного президента» та можуть зробити ставку саме на Скоцика.

Чому саме маловідомий бізнесмен має виграти кастинг на нові обличчя у західних партнерів

Подробнее...

З 12 пo 18 лютoгo включнo укрaїнцi святкувaтимуть Мaсляну – трaдицiйнe слoв’янський святo, щo вiдзнaчaється прoтягoм тижня пeрeд Вeликим пoстoм.

 

Трaдицiї i зaбoрoни цьoгo святкoвoгo тижня дужe цiкaвi.

Трaдицiя вiдзнaчaти прoвoди зими i зустрiчaти вeсну сягaє свoїм кoрiнням в дaлeкe

Подробнее...

У американского общества есть пять основных проблем, или «социальных патологий», которые в конечном счете грозят крахом США.
Это стрельба в школах, эпидемия опиоидов, бедность пенсионеров, равнодушие к чужим проблемам и хищническое отношение к людям, считает известный американский аналитик. Впрочем, отмечает он, многими эти проблемы не воспринимаются всерьез.
 
Вот вам кусочек статьи директора рекламного холдинга Havas Media Labs и автора книги «Betterness: Экономика для людей» Умара Хака — Why We’re Underestimating American Collapse (Почему мы недооцениваем угрозу краха Америки), опубликованной порталом Eudaimonia.
Прочитав одно из моих последних эссе, вы могли сказать: «Умар! Не волнуйся! Все будет хорошо! Наши дела не так уж и плохи». В ответ я бы взглянул на вас и вежливо сказал: «Честно говоря, мы даже близко не воспринимаем угрозу краха Америки с достаточной серьезностью».
Если внимательно взглянуть на ситуацию, можно заметить, с какой скоростью в нашем обществе растет количество социальных патологий. Это немалый повод для беспокойства, ведь многие из них не просто странные или причудливые, они по-настоящему опасные.

Подробнее...

Петро Порошенко та Олександр Турчинов
Петро Порошенко та Олександр Турчинов

Стратегічна ціль президента – продовжувати ослаблювати «фронтовиків», але при цьому зберігати дієву коаліцію в парламенті до 2019 року

2018-й особливий для президента Порошенка. Це останній повний рік його правління перед виборами-2019. Прагнення переобратись визначатиме усі рішення глави держави. І ухвалювати їх конче необхідно, бо сигнали для Петра Порошенка – як внутрішні, так і зовнішні – напередодні «часу Х» не дуже втішні. Тож вже зараз найближче оточення президента активно визначається, з ким і з чим воно йде на ці вибори.

З першим питанням глава держави, за наявною інформацією, вже визначився. Передвиборчий штаб Порошенка очолить секретар РНБО Олександр Турчинов. Кінцеве рішення і розподілення ролей у штабі буде ухвалене найближчими тижнями.

При цьому інші соратники Турчинова з «Народного фронту» досі лишаються осторонь процесу. Проблема в тому, що і у Арсенія Яценюка,

Подробнее...