18-20 серпня Україну відвідає прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху. Це буде перший офіційний візит до Києва очільника ізраїльського уряду за останні 20 років.

Небагатослівна заява прес-служби Нетаньяху про плани відвідати столицю України миттєво породила хвилю коментарів в українських та ізраїльських ЗМІ, адже він відбудеться на тлі серйозного загострення ситуації на Близькому Сході та ще й у розпал надзвичайно напруженої перевиборчої кампанії в Ізраїлі, яка цілком може стати вирішальною в політичній кар'єрі прем'єр-міністра Ізраїлю.

То ж чому пан Нетаньяху їде до Києва саме зараз? З ким він буде зустрічатися, а для кого не знайде часу? Кому вигідний цей візит і на що не варто сподіватися по його завершенні?

"Рахунок 13:0"

Перше, на що звертають увагу оглядачі в Ізраїлі, - це те, що "Київ випадав з географії візитів ізраїльського прем'єра" протягом двох десятиліть.

В інтерв'ю тамтешньому громадському радіо КАН Река журналіст Шимон Бріман зазначив: "Якщо ми подивимося на кількість візитів Нетаньяху до Москви і Києва, то рахунок буде 13:0, тобто 13 візитів у Росію для зустрічей з Путіним за останні чотири роки і нуль візитів в Україну за останні 20. Тобто востаннє Бібі (так називають пана Нетаньяху в Ізраїлі - авт.) був у Києві наприкінці 90-х років і зустрічався він з президентом України Леонідом Кучмою. Відтоді в Україні змінилися чотири президенти".

Порошенко та Нетангьяху
Фото - На початку 2019 року президент України Петро Порошенко відвідав Ізраїль, де зустрічався з Нетаньяху. До України ізраїльський прем'єр вже не приїжджав 20 років.

На переконання пана Брімана,

Подробнее...

Андрей Богдан заявил, что команде Зеленского не нужны журналисты для общения с обществом. По его словам, избирательная кампания это доказала.

Глава Офиса президента Андрей Богдан заявил, что команде Владимира Зеленского не нужны журналисты для общения с обществом, это они делают без посредников.

«Это мой шаг по отношению к моему руководству, к президенту Украины, к обществу, а не к журналистам. Классические журналисты привыкли именно себя осознавать как общество. Но, как доказала наша избирательная кампания, мы общаемся с обществом без посредников, без журналистов», – сказал Богдан, комментируя историю со своим «увольнением».

Подробнее...

Процес підрахунку голосів на виборах до українського парламенту, Львів, 21 липня 2019 року

Процес підрахунку голосів на виборах до українського парламенту, Львів, 21 липня 2019 року
Фото:

EPA-EFE/MYKOLA TYS

21 липня в Україні відбулися позачергові вибори до Верховної ради. Виборчі дільниці зачинилися о 20.00 і почався процес підрахунку голосів. З моменту закриття виборчих дільниць починається зворотний відлік до початку роботи нового парламенту та формування нового уряду. Відповідаємо, коли в Україні запрацює новий парламент і уряд, та коли депутати зможуть ухвалити перші закони:

1

Коли будуть остаточні результати виборів у Раду?

Після закриття виборчих дільниць, дільничні виборчі комісії починають підраховувати голоси. Результати вони закріплюють у протоколах, які надсилають до окружних комісій, а звідти дані потрапляють до Центральної виборчої комісії. Станом на 10 ранку 22 липня до ЦВК надійшли дані про результати голосування половини округів. У ЦВК є 15 днів на те, щоб підрахувати всі 100% голосів як у загальнодержавному окрузі (тобто, за партійними списками), так і за мажоритарними округами.

Тобто, підрахунок голосів має остаточно завершитися до 5 серпня. Тоді

Подробнее...

Щонайменше 18 людей загинули і ще 13 вважаються зниклими безвісти через паводки в Іркутській області Росії. Експерти називають причиною цієї надзвичайної події сильні опади. Користувачі соцмереж жартують – добре хоч, що весь ліс передбачливо вирубали і вивезли у Китай.

Директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко розповів, що Україну очікує ще більш страшна доля, якщо не припинити безконтрольну вирубку лісів.

Повсихають річки, впаде рівень ґрунтових вод, зникне вода у колодязях

В Іркутській області проводяться суцільні рубки лісу. Ліси там віддані китайцям, іншим окупантам. У Карпатах теж величезні рубки, і відбуваються повені й інші негативні явища. Країни різні, але люди чинять однаково – і природа за це мститься.

Ситуація в Україні катастрофічна

Подробнее...